نخستین دوره مسابقه ملی عکاسی معماری از بناهای مذهبی نخستین دوره مسابقه ملی عکاسی معماری از بناهای مذهبی-سما کرج نخستین دوره مسابقه ملی عکاسی معماری از بناهای مذهبی(شبستان)


  • آیتمهای مرتبط

مقررات و شرایط شرکت در مسابقه:

1- هر شرکت کننده می تواند حداکثر 5 عکس به صورت فایل دیجیتالی، رنگی یا مونوکروم با فرمتJpg  و حجم حداکثر 3 مگاپیکسل با دقت dpi300، ارسال نماید. آثاری که با مشخصاتی غیر از مشخصات فوق ارسال شود داوری نشده و از چرخه ی مسابقه کنار گذاشته خواهد شد.

2- آثار می بایست تنها از طریق لینک مسابقه، موجود در سایت دانشکده فنی حرفه ای سما کرج به نشانی shabestan.samakaraj.ac.ir  ارسال گردد. هیچ عکس خارج از مسیر ارسال فوق پذیرفته نخواهد بود.

3- هر شرکت کننده می بایست پس از آپلود کردن عکس ها بر اساس شماره ای که سایت به عکس می دهد ، موارد زیر را برای تمام عکس های خود در یک فایل word وارد کرده و به همراه عکس ها در سایت جشنواره در بخش مربوطه آپلود کنند.

1-4.شماره عکس

2-4.عنوان عکس

3-4. شهر و نام مکان

4-4. تاریخ عکاسی

بدیهی است عکس هایی که فایل ذکرشده را نداشته یا اطلاعات درخواستی در آن ناقص نوشته شده باشد، از روند داوری حذف خواهند شد.

5- اثار ارسالی می بایست فاقد هر گونه آرم، علامت، نام و برچسب و نوشته باشد. در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.

6- ارسال عکس جهت شرکت در مسابقه به منزله اعلام مالکیت اثر توسط شرکت کنندگان می باشد. در صورت اثبات عدم مالکیت، هر نوع امتیاز و عنوانی به عکس متعلق گرفته شده باشد بازپس گرفته شده و موضوع از طریق رسانه ها اعلام خواهد گردید. مسئولیت های قانونی و عرفی و اخلاقی این موضوع به عهده شرکت کننده است.

7- رعایت شئونات قانونی، اخلاقی و عرف جمهوری اسلامی ایران در عکس ارسالی الزامیست.

8. شرکت در نمایشگاه به منزله ی قبول کلیه مفاد، شرایط و مقررات مسابقه است.

9. تصمیم گیری در موارد پیش بینی شده به عهده داوران می باشد.

10. شرکت کنندگانی که عکس آنها برابر نظر داوران در روند مسابقه و نمایشگاه شرکت داده می شود، برای ادامه روند می بایست مبلغ 35 هزار تومان به شماره حساب دانشگاه که متعاقبا به ایشان اطلاع رسانی می گردد، واریز نمایند.

11. برای آپلود تصاویر اینجا را کلیک کنید.

دسترسی سریع

Copyright © 2012-2013 | www.karaj-samacollege.ir
کلیه حقوق متعلق به مرکز آموزشی و فرهنگی سمای کرج می باشد.